Позитивно ќе ве изненади: Колку чини костимот кој ќерката на Поповиќ го носеше на свадбата на брат ѝ (ФОТО)

Позитивно ќе ве изненади: Колку чини костимот кој ќерката на Поповиќ го носеше на свадбата на брат ѝ (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Костимот кој го носеше, го има купено во една популарна продавница со брендирана облека, а достапен е речиси за секоја девојка...

Саша Поповиќ и неговата сопруга Сузана, вчера организираа гала веселба по повод венчавката на синот на пејачката од првиот брак, а големо внимание привлече нивната ќерка, Александра.

Имено, Александра за оваа прилика одбра син костим во анимален принт и ѓердан со камен во иста боја, а косата ја имаше обоено во портокалово.

Иако Поповиќ важи за еден од најбогатите луѓе во Србија, неговата наследничка е навистина скромна, а тоа го докажа и со модната комбинација која ја носеше на свадбата.

Костимот кој го носеше, го има купено во една популарна продавница со брендирана облека, а достапен е речиси за секоја девојка.

Вкупно, за модната комбинација, ќерката на Поповиќ потрошила нешто повеќе од 100 евра, поточно 6.570 денари.


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: