Рада Манојловиќ направи промена на лицето на 38 години: Конечно призна што коригирала на себе (ФОТО)

Рада Манојловиќ направи промена на лицето на 38 години: Конечно призна што коригирала на себе (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Во емисијата „Амиџи шоу“ им покажа на гледачите 

Водителот Огњен Амиџиќ ја стави на возбудлив тест, а да избегне одговор на прашањето, Рада мораше да глуми 30 секунди дека го заведува Огњен.

Во тој момент пејачката откри дека моментално не може да одглуми мимики, бидејќи вбризгувала ботокс во лицето.

- Како флертуваш, да видам - ​​праша Амиџиќ.

- Сега тешко флертувам, затоа што овде вбризгав ботокс - нагласи Рада и ја покажа промената на лицето.


Нејзиното признание насмеа многумина.

Извор: www.telegraf.rs

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: