Сека Aлексиќ со синот на трактор: Малиот Јован се воодушеви од машината, а ова ги насмеа сите

Сека Aлексиќ со синот на трактор: Малиот Јован се воодушеви од машината, а ова ги насмеа сите

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Пејачката Сека Алексиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм каде споделува детали од својот деловен и личен живот.

Сека со својата последна објава ги воодушеви своите фанови кога објави видео на кое се гледа како седи во трактор со својот помал син Јован. 

Малото момче било воодушевено од машината, па среќно го свртел воланот додека седел во скутот на мајка си.

Пејачката оваа снимка ја заврши со песната „Тракторче“, а сцената ги насмеа сите.


Фото: Инстаграм - Printscreen

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: