Селфи кое крена голема прашина: Мадона позираше со ќерка ѝ, но сите гледаа во еден одратен детаљ

Селфи кое крена голема прашина: Мадона позираше со ќерка ѝ, но сите гледаа во еден одратен детаљ

Објавена во: Совети // Семејство

Кој би кажал...

Пејачката Мадона е многу поврзана со своите деца, но посебен однос сепак има со својата ќерка Лурдес Леон. Многумина велат дека Лурдес по многу нешта потсетува на познатата пејачка, а најмногу по отсечниот став.

„Како делчиња од твоето срце да шетаат наоколу, надвор од тебе“ - напиша Мадона покрај фотографијата која ја сподели со својата ќерка.

Инаку, оваа фотографија е направена минатата година, на забавата за 62 роденден на Мадона. Ја објави нејзината ќерка Лурдес Леон, која тогаш доби многу коментари на сметка на нејзините неизбричени пазуви.

Еве како изгледаа:


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: