Силно прегрнати на љубовна песна: Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Кулиќ во романтичен занес (ФОТО)

Силно прегрнати на љубовна песна: Анастасија Ражнатовиќ и Ѓорѓе Кулиќ во романтичен занес (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Анастасија беше една од највеселите гостинки на една роденденска забава која се оддржа синоќа.

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ на забавата беше заедно со своето момче Ѓорѓе Куулиќ, двајцата играа прегрнати на романтичната песна „Недостајеш“.

Анастасија блескаше во елегантен црн фустан и потпетици, додека нејзиното момче беше во порелаксирана комбинација.


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: