Син градник, беж бунда и црвени тенерки: Антонија на настап како за во теретана (ФОТО)

Син градник, беж бунда и црвени тенерки: Антонија на настап како за во теретана (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Кратко откако се реализираше во улогата на мајка и сопруга, на големо изненадување на сите Антонија Гиговска се врати на музичката сцена со песната „Брига ме“, а покрај тоа изненади и со новиот стил. Иако речиси сите коментари за промената беа позитивни имаше и од оние кои ја критикуваа, изјавувајќи дека им недостига „старата“ Антонија.

Но пејачката не се осврна на критиките туку напротив, продолжи во нејзин стил, па на следниот настап се појави во темно син градник, беж бунда, црвени тренерки и бели патики и светло сина чанта. Би рекле, стајлинг на настап како за во теретана.

Сепак она „старата“ вели: „За вкусови не се дискутира“, па така и овој пат ќе ги заобиколиме негативните кометари и фокусот ќе насочиме на одличната линија со оглед на тоа дека неодамна се породи и успеа за кратко време да ги симне килограмитеи да го затегне стомакот.

- „Кога го имате ова, ама баш ништо друго не е важно“, изјави пејачката на видеото кое го објави на својот Инстаграм профил, а на кое е со малиот Киан.

Фото:Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: