Синот на Ријана ја има првата насловна страница на „Vogue“: Славната мама се пофали со своето совршено бебе

Синот на Ријана ја има првата насловна страница на „Vogue“: Славната мама се пофали со своето совршено бебе

Објавена во: Stars // Музика

Малиот е пресладок

Ријана пред неколку дена настапи на Супер Бол и на светот му откри дека повторно е бремена.

Минатата година во мај оваа пејачка роди син, кој до сега многу строго го чуваше од очите на јавноста. Многу славни мајки сакаат да споделуваат фотографии од своите бебиња, но Ријана дефинитивно не е една од нив. Досега, малото момче го видовме само во една објава на „TikTok“, а вистинското име на момчето сè уште никој не го знае.

Затоа Ријана изненади милиони фанови ширум светот со тоа што реши да се фотографира со својот син и нејзиниот партнер A$AP Rocky за насловната страница на престижниот магазин „Vogue“ и тие фотографии да ги сподели на својот Инстаграм профил.


 „Моето совршено бебе“, напиша Ријана споделувајќи фотографија од нејзиниот син од снимањето, која собра милиони лајкови.


На насловната страна на списанието се наоѓа слатка семејна фотографија на Ријана, Роки и нивниот деветмесечен син. Роки држи насмеано мало дете додека Ријана оди пред двајцата.


Целосната статија на британскиот „Vogue“ ќе биде пуштена во продажба од вторник, 21 февруари.

Извор: teen385.dnevnik.hr

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: