Соберете се со пријателите и запејте: Кул плејлиста која ви е потребна за ова лето!

Соберете се со пријателите и запејте: Кул плејлиста која ви е потребна за ова лето!

Објавена во: Stars // Музика

Без разлика дали се подготвуваш за на плажа, организираш пижама парти со пријателите или едноставно си уживаш самиот / самата со себе, оваа плејлиста е сѐ што треба ова лето. Забавна е, весела и полна со хитови.

# Taylor Swift: 'You Need To Calm Down'


# Shawn Mendes: 'If I Can't Have You'


# Blink – 182: 'Happy Days'


# Kacey Musgrave: 'Golden Hour'


# Jonas Brothers: 'Sucker'


# Kwassa: 'Moonwalking'


# Lizzo: 'Juice'


# Grace Vanderwaal: 'Ur So Beautiful'


# Julia Michaels: 'Hurt Again'


# Miley Cyrus: 'Party Up The Street'


# Band Camino: 'See Through'


# Wallows: 'Are You Bored Yet?'


# Angels & Airwaves: 'Rebel Girl'


# Ariana Grande: 'NASA'


# Maren Morris: 'Flavor'


# Zara Larsson: 'Ruin My Life'


Која песна од овие хитови е твојот фаворит за ова лето?

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: