Софиа е нејзина копија: Елена Петреска семејно во Копаоник (ФОТО)

Софиа е нејзина копија: Елена Петреска семејно во Копаоник (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Елена Петреска е еден од нашите најдобри и најуникатни женски вокали. Иако во последно време е послабо активна на поп-сцената, музиката е и понатаму дел од нејзиниот живот. 

Таа викендов беше на семеен одмор во Копаоник. Таму уживаше во снежната идила со своите најсакани, и сподели дел од среќните моменти.


Елена сподели и фотографија од својата ќерка Софиа, која е нејзина малечка копија.


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: