Софија Вергара во детството: Некогаш насмеано девојче со руса коса, денес една од најпосакуваните жени

Софија Вергара во детството: Некогаш насмеано девојче со руса коса, денес една од најпосакуваните жени

Објавена во: Живот // Живот

Колумбиската актерка, Софија Вергара која својата кариера ја започна како манекенка, а во 2003 година се пресели во САД, каде се прослави глумејќи во филмот „Chasing Papi“, на својата официјална страница има споделено неколку фотографии од своето детство.

Некогаш насмеано девојче со руса коса, а сега една од најпосакуваните жени... Ќе ја препознаете ли оваа колумбиска убавица?


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: