Сопственичката не му давала на кучето да се капе во базенот: Неговата реакција ќе ви го разубави денот

Сопственичката не му давала на кучето да се капе во базенот: Неговата реакција ќе ви го разубави денот

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Домашните миленичиња знаат да не расположат и да ни го разубават денот. Особено кога се вака неодоливи и нетрпеливи.

Кучето Оукли ги насмеа корисниците на ТикТок откако неговата сопственичка објави видео во кое тоа стои пред детскиот базен, држејќи крпа во забите.

„Оукли го обожава новиот базен. Ја зграби крпа во 6:30 часот за да се капе“ - напиша сопственичката на кучето во описот на објавеното видео, на кое изреагираа повеќе од два милиони луѓе.

@bandanaboys3.0

Puppy loves pool! #fyp #silverlab #dogsoftiktok #cute #followme #silverlabradorpuppy #pool #summer #summertime #puppy #viral #fun #silverlab

original sound - Charlie & Oaklie

Таа го снимила своето куче како чека покрај базенот, додека го повикува дома и му вели дека не може да плива толку рано. Кучето прво ја игнорира и гледа во базенот, а потоа и се враќа во куќата.


Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: