Среќна во Франција: Ева Заева позира пред Ајфеловата кула

Среќна во Франција: Ева Заева позира пред Ајфеловата кула

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Внуката на поранешниот премиер Зоран Заев, Ева Заева со фотографиите кои ги објавува на свој Инстаграм профил постојано изненадува

Имено овој пат објави дека е на патување во Франција, односно во преубавиот Париз. Таму позира пред Ајфеловата кула, а за фотографиите напиша:

- Среќна во Франција.


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: