Стилизирана за десетка: Зимските модни парчиња на Анастасија Ражнатовиќ кои се „must have“ за ова сезона

Стилизирана за десетка: Зимските модни парчиња на Анастасија Ражнатовиќ кои се „must have“ за ова сезона

Објавена во: Мода // Must have

Со доаѓањето на студените денови, Анастасија Ражнатовиќ ги откри зимските модни парчиња кои се нејзини фаворите за оваа сезона...

Анастасија Ражнатовиќ не крие дека ги следи трендовите и дека ја сака модата. Нејзините модни комбинации инспирираат многу девојки кои со задоволство го копираат нејзиниот стил, а самата Анастасија сака да си игра со својот стил, па така често можеме да ја видиме во елегантни, но и спортски комбинации.

Помеѓу првите износи монохроматски изданија, кои беа апсолутен хит, како и трапез фармерките кои се вратија на големата врата.

Со почетокот на студеното време, Анастасија износи некои од водечките трендови, а во продолжение ви издвоивме пет „must have“ парчиња на младата пејачката, кои оваа зима мора да се најдат во вашиот плакар.

# Јакната „AVIATOR“ 

# Смарагдно зелена - бојата на оваа сезона

# Чизми над колена

# Класична кошула

# Кожени панталони


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: