Тара Симов ја остави момчето со кој има дете: „По негова желба раскинавме...“

Тара Симов ја остави момчето со кој има дете: „По негова желба раскинавме...“

Објавена во: Stars // Музика

Таа го објави ова на Инстаграм

Ријалити ѕвездата Тара Симов раскина со Данило Раичевиќ со кој има дете.

Нивната врска веќе извесно време е на разнишани терени, а Тара сега откри дека желбата на Данило била тие да ја прекинат романсата.

- Според тоа, бидејќи сум јавна личност и некаде чувствувам потреба да објавам некои работи, ќе го направам и ова. Јас и Данило се разделивме на негово барање и се договоривме дека е подобро за нас и за нашето здравје. Ве молам за разбирање во врска со оваа ситуација и ако можете, не нè притискајте. Благодарам – напиша поранешна задруга на својот Инстаграм.


Инаку, ова не е прв пат двајцата да раскинуваат, а точната причина овој пат не е позната.

Извор: telegraf.rs

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: