Теодора Џехверовиќ пееше во ринг и ја „полуде“ публиката: Поради жешкиот танц и се одврза маицата, а потоа настана хаос

Теодора Џехверовиќ пееше во ринг и ја „полуде“ публиката: Поради жешкиот танц и се одврза маицата, а потоа настана хаос

Објавена во: Stars // Музика

Љубителите на боречките вештини во регионот, а особено во Република Српска, оваа сабота уживаа во меѓународниот боречки спектакл.

Градишка оваа година беше домаќин на меѓународен боксерски и кик-бокс настан наречен GFN III кој се одржа во спортската сала „Арена“.

Пејачката Теодора Џехверовиќ беше задолжена да ја доведе и онака жешката атмосфера до точка на вриење, што и успеа.

Таа ги пееше нејзините хитови, како и песните од нејзините колеги, а со предизвикувачки аутфит што одговараше на настанот, шорцеви, тренерки и кратка маица, се погрижи сите погледи да бидат свртени кон неа.

Меѓутоа, во еден момент, поради предизвикувачки танц, маицата почнала да и паѓа, па дури и се одврзала, а младата пејачка се обидела да среди се професионално додека пее.

Ова само ја загреа атмосферата, а таа доби громогласен аплауз.

Фото: Принтскрин
Извор: www.telegraf.rs

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: