Теодора Џехверовиќ повторно ги „разгори“ страстите: Објави брутални фотографии

Теодора Џехверовиќ повторно ги „разгори“ страстите: Објави брутални фотографии

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Познатата пејачка Теодора Џехверовиќ периодов ужива во убавините на Дубаи, а не ја пропушти ниту приликата да направи уште една провокативна сесија. Фотографиите ги објави на својот Инстаграм профил на кој е доста активна, па коментарите за нејзиниот изглед ни овој пат не недостасуваа. Илјадниците лајкови уште еднаш потврдија дека е еедна од најзгодните пејачки во регионот.

Фото:Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: