Тинејџерките ќе полудат по него: Синот на Весна и Џоле Џогани порасна во вистински шармер (ФОТО)

Тинејџерките ќе полудат по него: Синот на Весна и Џоле Џогани порасна во вистински шармер (ФОТО)

Објавена во: Мода // Crush Of The Week

Весна и Џоле Џогани имаат две деца, ќерката Лаура и постариот син Адријан, кој веќе порасна во вистински шармер.
Имено, Адријан е тинејџер кој ретко го гледаме во јавноста, но летово се фотографираше со родителите со кои најчесто не се појавува во јавност.

Екипата на емисијата Папарацо Лов летово на црногорското приморје го фати семејството Џогани, а најмногу внимание привлече токму Адријан. Покрај убавината и шармот што плени, до израз дојде и неговата фигура, што несомнено се должи на генетиката, но и на семејните навики кога е спортот во прашање.

фото:Printscreen/YouTube, Paparaco lov

фото:Printscreen/YouTube, Paparaco lov

Џоле и Адријан се фотографирани на плажа, а покрај уживањето и одморот се фрлиле и на вежбање, што не е чудно бидејќи се знае дека цел живот се занимаваат со спорт. Така таткото и синот се истегнаа и правеа стомачни во паузите помеѓу сончање и пливање.

фото:Printscreen/YouTube, Paparaco lov

фото:Printscreen/YouTube, Paparaco lov

фото:Printscreen/YouTube, Paparaco lov

извор:24sedamОбјавена во: Мода // Crush Of The Week

Можеби ќе ве интересира: