Удри контра: Анастасија Ражнатовиќ капутите и чизмите ги замени со костим за капење

Удри контра: Анастасија Ражнатовиќ капутите и чизмите ги замени со костим за капење

Објавена во: Мода // Moj стил

Сигурно не ѝ е ладно...

Анастасија Ражнатовиќ реши студените ноемвриски денови да ги помине на потоплите краеви од светот.

Пејачката замина на место каде што никогаш нема зима, директно во Дубаи, а со своите објави на Инстаграм предизвикува копнеж и носталгија.

Преку ден ужива на плажа, ужива во сончевите зраци од кои добива преубава боја, а ноќите ги користи за забава!


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: