Веќе ја преболе Деми Ловато? Макс уловен со друга девојка!

Веќе ја преболе Деми Ловато? Макс уловен со друга девојка!

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Макс Енрих и Деми Ловато раскинаа пред еден месец, а оттогаш, Макс приреди и неколку скандали. Тој прво ја обвини Деми дека го искористила раскинувањето за да ја рекламира и промовира новата песна, а потоа извор близок до пејачката тврдеше дека Макс ја малтретирал и се обидувал да стапи во контакт со неа.


Сепак, се чини дека Макс ја преболе Деми затоа што беше виден со натпреварувачката на Американски идол, Соник Ваид.


Имено, парот беше виден на интимна вечера минатиот викенд. Дали само се дружат или се во врска, останува да видиме.


Фото: Инстаграм

Можеби ќе ве интересира:

Поранешниот вереник на Деми Ловато на местото каде што ја запроси: Дали плаче?

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: