Вељко Ражнатовиќ во свињарник: Со брендирана маица на себе го чешкаше Драгољуб - хит фотки

Вељко Ражнатовиќ во свињарник: Со брендирана маица на себе го чешкаше Драгољуб - хит фотки

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Синот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, боксерот Вељко Ражнатовиќ, откако стапи во брак со Богдана Ражнатовиќ живее во Тител, местото каде што живее нејзиното семејство и има приватен бизнис.

Вељко, кој со убавата Богдана има два сина и чека трет, претходно изјави дека „да не беше куќата на неговиот татко, немаше ни да се врати во Белград“, а дека му годи овој начин на живот, говори и видеото кое го објави на социјалните мрежи, поточно покажа како ужива на свињарската фарма. 

Ражнатовиќ влезе во свињарникот и го чешкаше „Драгољуб“ облечен во брендирана облека , а потоа видеото го објави на својот Инстаграм.


Фото:screenshot/instagram

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: