(ВИДЕО) Џастин Бибер се пронајде во нова професија: Ја нашминка сопругата Хејли

(ВИДЕО) Џастин Бибер се пронајде во нова професија: Ја нашминка сопругата Хејли

Објавена во: Совети // Семејство

Хејли се осмели да дозволи на Џастин да ја нашминка, шегувајќи се дека пронашол нова професија и мора да признаеме тоа го стори прилично добро.

Во епизодата на „Биеберс“ - достапна на Фејсбук, фановите имаа и можност да погледнат во впечатливиот дом на сопружниците каде што се изолираат среде пандемијата на коронавирус.

И покрај фактот дека тој никогаш не правел нешто такво порано, Хејли беше импресионирана од работата на Џастин.

Видео:


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: