Виктор Живојиновиќ е непрепознатлив, целиот е во мускули: Имаше 163 килограми, a сега нема ни 100 (ФОТО)

Виктор Живојиновиќ е непрепознатлив, целиот е во мускули: Имаше 163 килограми, a сега нема ни 100 (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, засекогаш ќе остане запаметен како симпатичното момче со вишок килограми. Со текот на годините сите се навикнаа на него како таков, но не и брена, која беше загрижена за неговото здравје и дебелината. Без оглед дали оваа промена е поради изгледот или здравјето Виктор успеа да ослабе непрепознатливост.

- Со Боба секогаш правевме вечери кога децата беа мали и затоа Виктор стигна 163 килограми. Многу страдав поради тоа! Толку ми беше тешко што плачев – признала пејачката во една прилика.

Тој на својот Инстаграм профил неодамна објави фотографија на која се гледа дека целиот е во мускули. И покрај тоа што одамна ослабе, синот на Брена не сака да застане тука, бидејќи секојдневно вежба да изгледа совршено, во што очигледно и успеал.


Фото: Инстаграм

 

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: