Владее на социјалните мрежи: Најгледаното видео на ТикТок на ќерката на Карлеуша има 1 милион прегледи

Владее на социјалните мрежи: Најгледаното видео на ТикТок на ќерката на Карлеуша има 1 милион прегледи

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Има и неколку видеа кои во чекор го следат најгледаното...

Атина Тошиќ, ќерката на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ привлекува неверојатно внимание на социјалните мрежи.

За волја на вистината, местото на кое најмногу доминира е ТикТок, социјалната мрежа на која ја следат повеќе од 100.000 следбеници, а има над 2,3 милиони лајкови на видеата кои имаат вртоглави бројки на прегледи.

Имено, најгледаното видео на нејзиниот профил во моментов има повеќе од 1 милион прегледи.

@atinatosic

how was your day

dirty laundry - Slowed sounds

Кога ќе се соберат овие бројки и ќе се споредат со оние на останатите ѕвезди, како од естрадата, така и од актерството, но и од светот на инфлуенсерите, се доаѓа до заклучок дека Атина и сериозна конкуренција.

Како единствена причина за нејзината популарност можеме да го земеме фактот дека е ќерка на родители кои се познати и надвор од границите на Балканот, но изгледа дека Атина и со својот шармантен изглед, би привлекла големо внимание.


Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: