Во домот на Елена Велевска има повод за славење: Синот Марко слави роденден

Во домот на Елена Велевска има повод за славење: Синот Марко слави роденден

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Пејачката Елена Велевска која е горда мајка на три деца има повод за славење. Синот Марко слави роденден.

Убавата вест Велевска ја сподели на Инстаграм со фотографија од нејзините три деца, на која напиша: „Најсреќен сине“.

Во едно интервју Елена за своите деца изјави дека тие се нејзината најголема мотивација и поддршка во најтешките моменти. 


Фото: Елена Велевска - Инстаграм стори/ Женски магазин архива

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: