Во трговски центар никој не ја препозна: Бресквица потполно се трансформираше, како изгледа сега?

Во трговски центар никој не ја препозна: Бресквица потполно се трансформираше, како изгледа сега?

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката ја „уловија“ во еден трговски центар...

Популарната млада пејачка Анџела Игњатовиќ - Бресквица потполно го промени својот изглед.

Имено, Анџеле во четвртокот беше „уловена“ од папараците додека со една пријателка се шетала низ трговски центар, кои истакнуваат дека им требале неколку минути за да заклучат дека станува збор за неа.

Анџела ја имаше истата фризура и комбинација како и на фотографијата која ја објави на Инстаграм пред шопингот, а може да се каже дека пејачката е уште поубава во живо, како и дека не ѝ се потребни никакви филтери.

Додека спонтано одеше по продавниците, многумина се вртеа по неа, но никој не ја застана да се фотографира со неа, најверојатно затоа што не биле сигурни дека е таа, пишува „Телеграф“.

Освен промената на фризурата, евидентна е и одредена промена на лицето, но не е јасно што точно корегирала Анџела.

Фотографиите од посетата на трговскиот центар на Бресквица, може да ги погледнете ТУКА.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: