Врели кадри од Ибица: Анастасија Ражнатовиќ го покажа брутално извајаното тело (ФОТО)

Врели кадри од Ибица: Анастасија Ражнатовиќ го покажа брутално извајаното тело (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Анастасија неодамна отпатува на Ибица со своето момче...

Младата пејачка и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија неодамна отпатува на Ибица, од каде што сподели некои врели кадри во бикини.

Како што пишуваа медиумите, ова патување е втор дел од роденденскиот подарок, кој ѝ го подари нејзиниот избраник, фудбалерот Немања Гудељ.

Се пишуваше дека за комплетното летување, фудбалерот потрошил дури 35.000 евра, а судејќи по објавите на Инстаграм уживаат „за сите пари“.

Пејачката сега со своите следбеници сподели видео во кое позира во бикини, по што доби безброј комплименти на сметка на своето брутално извајано тело.


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: