Заморот и обврските си го направија своето: Антонија Гиговска непрепознатлива без шминка

Заморот и обврските си го направија своето: Антонија Гиговска непрепознатлива без шминка

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Младата пејачка Антонија Гиговска кој неодамна се оствари како мајка и сопруга, по само неколку месеци од породувањето се врати на обврските. Неодамна го издаде својот прв албум, а активна е и со настапите. Сепак, сето тоа си го зема својот данок.

На последните фотографии објавени на нејзиниот Инстаграм профил, на кои Антонија е без шминка, таа изгледа доста уморно и исцрпено.

Сега откако ја оствари својата најголема желба и го издаде првиот албум, кој воедно бара и многу труд, а обврските околу реализацијата на истиот се доста стресни, конечно ќе земе здив и ќе одмори се со цел да собере доволно енергија за периодот кој следи.

Коментарите на следбениците за нејзиниот изглед не се залудни, но земајќи предвид дека ова е само период, во ред се очекувањата дека Антонија се врати во полн сјај, поубава и позгодна од било кога.Фото:Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: