Зошто Дуња Јованиќ со солзи им се обрати на следбениците на Инстаграм?

Зошто Дуња Јованиќ со солзи им се обрати на следбениците на Инстаграм?

Објавена во: Мода // Moj стил

Српската инфлуенсерка Дуња Јованиќ доживеа мала незгода, а за што зборуваше на Инстаграм...

Таа со солзи им се обрати на следбениците, ги замоли за помош откако кучето ѝ ја откинало бемката.

Дуња со солзи во очите снимила видео и истото го објави на Инстаграм, објаснувајќи дека е многу уплашена, бидејќи кучето ѝ ја закачило бемката и ѝ ја откинало.

„Луѓе ве молам, пишете ми брзо што да правам. Ја подигнав Бејби и ми ја закачи бемката и целата ми ја откина, не знам што да правам“ - зборуваше Дуња низ солзи.

Таа потоа објави нови видеа, прераскажувајќи го настанот. Иако ова ѝ помогнало да се смири и понатаму плачеше додека објаснуваше дека мора да ја оперира бемката.

„Тоа е мојата бемка и ми беше многу убава“ - плачеше Дуња.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: