Тинејџерка која моментално има најдобар стил: Сури Круз ќе полни 15 години, а нејзините модни изданија се спектакуларни

Тинејџерка која моментално има најдобар стил: Сури Круз ќе полни 15 години, а нејзините модни изданија се спектакуларни

Објавена во: Мода // Moj стил

Ќерката на познатите актери Том Круз и Кејти Холмс, Сури Круз, сѐ почесто е фотографирана на њујоршките улици, а многумина тврдат дека сѐ повеќе личи на својата мајка. Таа повеќе не е девојче, а нејзините модни комбинации сѐ почесто се забележуваат на улиците. 

Во продолжение уверете се и самите зошто таа е кралица на тинејџерскиот стил:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: