5 фризури кои се совршени кога носите капа!

5 фризури кои се совршени кога носите капа!

Објавена во: Мода // Moj стил

Зимата е на самиот праг, надвор е ладно и време е да почнете да носите „тренди“ капчиња, но што е со косата? Од дождот или снегот може да изгледа мртво, но не грижи се!

Во продолжение ќе ви предложиме неколку фризури кои одлично ќе ви прилегаат доколку носите капче.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: