9 божиќни филмови кои мора да ги погледнете оваа зима

9 божиќни филмови кои мора да ги погледнете оваа зима

Објавена во: Stars // Филм

Божиќните и новогодишните празници полека се приближуваат, а со нив и времето за дружба со омилените Божиќни песни и филмови. Божиќните филмови што изминатите години се прикажуваа уште повеќе ја разгоруваат желбата за нови божиќни авантури кај обожавателите на филмови.

Какви и да се важите барања и желби кога се овој вид филмови во прашање, во листата во продолжение сигурно ќе најдете филм по ваша мерка.

# Last Christmas


# Let It Snow


# Noelle


# The Knight Before Christmas


# Frozen 2


# Holiday Rush


# Ghosting: The Spirit of Christmas

# A Christmas Prince: The Royal Baby


# Same Time, Next Christmas

Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: