Анастасија Ражнатовиќ сподели фотка стара 20 години: Сите се шокираа кога видоа кој е до неа

Анастасија Ражнатовиќ сподели фотка стара 20 години: Сите се шокираа кога видоа кој е до неа

Објавена во: Stars // Музика

Обожавателите се воодушевени...

Анастасија Ражнатовиќ претходните денови на својот Инстаграм профил почесто споделуваше фотографии од одмор, но со едно од сторињата ги изненади сите.

Не станува збор за фотка од одмор, туку за фотка од детството. Имено, Анастасија сподели фотографија стара 20 години, на која како деца позираат заедно со пејачката Ангелина.

„Види што најдов“ - напиша Анастасија и ја означи пејачката Ангелина, со коментар дека фотката е стара 100 години.

По ова е јасно дека овие пејачки се познаваат уште од раното детство.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: