Анастасија Ражнатовиќ во провокативно издание: Позираше во бикини и го „изгоре“ Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ во провокативно издание: Позираше во бикини и го „изгоре“ Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Анастасија Ражнатовиќ замина на заслужен одмор со своето момче, фудбалерот Немања Гудељ.

Пејачката речиси секој ден објавува сториња на Инстаграм од избраната дестинација, а овој пат изненади многу следбеници.

Имено, Ражнатовиќ пред огледало се снимаше во костим за капење, покажувајќи ги нејзините облини, а со тоа ја воодушеви машката популација.


Фото: Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: