Ариана Гранде е во љубов: Момчето го покажа во новото видео

Ариана Гранде е во љубов: Момчето го покажа во новото видео

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Денес, Ариана Гранде и Џастин Бибер го објавија дуетот под назив „Stuck With U“.

Во видеото, Џастин и неговата сопруга Хајли се постојано заедно, а Ариана почека специјален момент да открие дека има ново момче - тоа го потврди на самиот крај од видеото.


Видеото е снимено за време на карантинот среде пандемијата на коронавирус. Ариана покажа со кој го поминува истиот, а станува збор за Далтон Гомез - агент за недвижнини.

Во видеото исто така се појавуваат уште многу познати личност, како што се: Ештон Кетчер и Мила Кунис, Мајкл Бубле, Кендал Џенер, Кајли Џенер и многу други.


Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: