BFF goals: Кортни Кардашијан и Адисон Реј во иста модна комбинација

BFF goals: Кортни Кардашијан и Адисон Реј во иста модна комбинација

Објавена во: Moj стил, Другарство

Ново ниво на секојдневното пријателство #Kaddison...

Адисон Реј и Кортни Кардашијан се последната неочекувана BFF двојка на светската сцена и изгледа дека своето пријателство кренаа повисоко за едно ниво. Тие објавија фотографии на Инстаграм, на кои носат идентична комбинација на облека, но тоа не е сè.

Само еден ден подоцна, Адисон објави фотографија на која носи ланче на кое пишува „KOURT“, а обожавателите веднаш помислија дека е во прашање името на нејзината нова најдобра другарка. Со оваа фотографија, ТикТокерката сакаше да го најави новиот проект за убавина, а изгледа дека на истиот ќе соработува со Кортни. 

Во продолжение погледнете ги нивните нови фотографии:

Објавена во: Moj стил, Другарство

Можеби ќе ве интересира: