Black Deals во Fashion Group: Купуваме повеќе парчиња, за многу помалку

Black Deals во Fashion Group: Купуваме повеќе парчиња, за многу помалку

Објавена во: После „Школо“ // PR

Кој рече дека најдобрите попусти мора да се случат во петок? Fashion Group подготви супер понуди за своите клиенти, а во истите, можете да уживате веќе од овој четврток https://bit.ly/3r39JtE.

Денот е како создаден за добар шопинг на сите оние парчиња во кои се вљубивте на прв поглед, но секогаш посакувавте истите да бидат на супер намалување. Сега е вистинско време и да ги повлечете од кошничка сите оние производи на кои секогаш им се враќавте, но поради одредени причини, никогаш не пристигнаа во вашиот плакар!

Утрово, за официјално започнато е прогласено намалувањето до -30% во рамки на промоцијата Black Deals на целата есен-зима колекција кое важи за сите брендови на Fashion Group, освен за омилениот бренд за модни додатоци Parfois каде има супер промоција. 

Таму пак, ќе уживате во шопингот на омилените селектирани парчиња на намалување на -30%, а истовреме и во неодоливата Cross Sale промоција -10% за еден, -20% за два и повеќе купени производи.

Ако за момент помисливте дека заборавивме на најмалите, тогаш ги прогласуваме Black Deals во Okaidi за започнати! Одберете ги најдобрите парчиња изработени од најквалитетните материјали за најслатките, сега, на намалување од -50% за вториот производ со пониска цена.

За сите оние пак кои сакаат да го избегнат метежот и секогаш го одбираат шопингот од дома пред физичкиот, од петок, 26-ти ноември, подготвиме специјално издание на Black Flash Deals каде сместивме супер производи од нашите брендови на намалување кое достигнува и до -70% на селектирани артикли.

Сега е вистинско време да си ги направите сите шик комбинации што ги замисливте со највпечатливите чанти од оваа сезона, со џемперите во кои ќе уживаме цела зима, со капутите и јакните како едни од најкултните парчиња кога се студените денови во прашање.

За да ви ја олесниме потрагата по најбараните парчиња сезонава, направивме мала селекција од брендовите на Fashion Group во која знаеме дека ќе се вљубите, но бидете сигурни дека истите ќе ги набавите меѓу првите, бидејќи залихите се намалуваат со неверојатна брзина!

* ПР - објава

Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: