Филмови што можете да ги гледате на Нетфликс во моментов: Овие 12 ќе ви го разбудат божиќното расположение

Филмови што можете да ги гледате на Нетфликс во моментов: Овие 12 ќе ви го разбудат божиќното расположение

Објавена во: Crush Of The Week, Филм

Никогаш не е рано да почнете да гледате божиќни филмови!

Љубители на Божиќ, ова е списокот за вас. 

Започнуваме со божиќни филмови. Помалку од еден месец пред Божиќ изгледа како добро време да започнете да гледате! Новите филмови сè уште не се пристигнати, но затоа ќе гледаме некои од претходните години пред да пристигнат. Можеби сте пропуштиле некој од овие филмови или бил толку добар што вреди да го погледнете повторно. Нетфликс веќе има добра колекција на божиќни филмови! Избравме 12 слатки, романтични, божиќни филмови кои можете да ги погледнете и да се расположите. Со оваа листа ќе имате материјал за гледање додека не пристигнат новите филмови, а имаме дури и две божиќни трилогии! Нема шанси да останете без филмови.

1.Falling for Christmas


2.Angel Falls Christmas


3.Holidate


4.The Holiday


5.Love Actually6.The Princess Switch


7.Love Hard


8.The Knight Before Christmas9.Let It Snow


10.A Christmas Prince


11.The Holiday Calendar12.The Noel DiaryОбјавена во: Crush Of The Week, Филм

Можеби ќе ве интересира: