Братучетките Заеви на одмор во Дубаи: „Извини мамо“ - ѝ напиша Александра на мајка ѝ Зорица, а еве и зошто

Братучетките Заеви на одмор во Дубаи: „Извини мамо“ - ѝ напиша Александра на мајка ѝ Зорица, а еве и зошто

Во последните неколку дена Александра и Ева Заеви ги поминуваат во Дубаи.

Ќерките на екс премиерот Зоран Заев и Вице Заев, преку социјалните мрежи споделија како се забавуваат.

Во една прилика, постирајќи видео од „скајдајв“ Александра напиша: „Извини мамо“. Најверојатно Зорица не обожава ваков вид на спорт па оттука и изнувањето на нејзината ќерка.

Александра и Ева омораат во луксузен хотел од кој се пружа неверојатниот поглед над Дубаи.FOTO: Instagram


Можеби ќе ве интересира: