„Браво Антониа“ – Тони Цетински воодушевен од нашата пејачка!

„Браво Антониа“ – Тони Цетински воодушевен од нашата пејачка!

Објавена во: Stars // Музика

Во пресрет на празниците, нашата пејачка Антониа Гиговска ги почести своите фанови со изведба на песната „Као у сну“, која ја изведува феноменалниот Тони Цетински.

Освен фановите, на оваа изведба не остана рамнодушен и Тони, кој на својот Инстаграм профил го објави видеото од изведбата на Антониа. „Браво Антониа“ стоеше во описот на видеото, а истото може да го погледнете ОВДЕ.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: