Часовник на неделата: AQUA SHIMMER за љубителите на летото и тиркизот

Часовник на неделата: AQUA SHIMMER за љубителите на летото и тиркизот

Објавена во: После „Школо“ // PR

Идеален моден додаток за ова лето

Овој часовник од не'рѓосувачки челик со тиркизен бројчаник е еден од најбараните сезонава.


Овој  модерен часовник на Swatch може да го најдете во сите продавници на „Божиновски накит и часовници“ или на нивната веб - страница по цена од 13.200 денари.


* ПР - објава


Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: