Часовник на неделата: BACK IN KHAKI на Swatch за тинејџери со стил

Часовник на неделата: BACK IN KHAKI на Swatch за тинејџери со стил

Објавена во: Мода // Moj стил

Овој „unisex“ часовник е одличен моден детаљ за секоја пригода...

Мат зелената боја совршено се вклопува во секоја комбинација, па дури и би ги разиграла сите оние здодевни еднобојни комбинации.

Мат зелениот бројчаник со пластично стакло, белиот отпечаток, како и точките и индексите што сјаат во темнина се наоѓаат во куќиштето од нерѓосувачки челик.

Доколку и вас ве освои овој часовник, може уште веднаш да го побарате во продавниците на „Божиновски часовници и накит“, како и на нивната веб-страница. Цената на овој стилски часовник изнесува 11.6000 денари.

* ПР - објава

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: