Часовник на неделата: BLUE BLEND на Swatch за оние кои се љубители на длабочите на океанот

Часовник на неделата: BLUE BLEND на Swatch за оние кои се љубители на длабочите на океанот

Објавена во: Мода // Moj стил

Летајте високо и нурнете длабоко: часовник кој шири позитивни вибрации! 

Овој часовник има биоразградувачко ремче со 3Д текстура и метален дајл со деградатно печатење, давајќи чувство на длабочина. Спортски часовник за нуркање, инспириран од сините длабочини на океанот, со остри зелени детали и сјај на темни стрелки и индекси, со прозорец за ден и датум во контрасни бои.

BLUE BLEND на Swatch може да го најдете во продавниците на „Божиновски“ или да го нарачате на нивната веб - страница, по цена од 4.700 денари.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: