Часовник на неделата: CIRCLING BLACK одличен за секоја кежуал комбинација

Часовник на неделата: CIRCLING BLACK одличен за секоја кежуал комбинација

Објавена во: После „Школо“ // PR

Карактеристично кај овој унисекс часовник е тоа што бојата на внатрешните и надворешните кругови одговараат на стрелките за час и минута.

Овој часовник прави да бидете забележани со секоја кежуал комбинација.

Едноставно мора да го имате, а во моментов е по цена од 4.700 денари.

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или онлајн на нивната веб страна

*ПР објаваОбјавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: