Часовник на неделата: Ги сакате боите на виножитото? LET'S PARADE на Swatch е идеалниот избор за вас

Часовник на неделата: Ги сакате боите на виножитото? LET'S PARADE на Swatch е идеалниот избор за вас

Објавена во: Мода // Moj стил

Нема шанси да останете незабележани со овој часовник на рака...

Полупроѕирното мат бело ремче и светлиот и болдиран виножито отпечаток го прават совршен овој часовник. 

Доколку и вие сте љубители на боите и сакате ги носите боите на виножитото на вас, овој часовник е идеалниот избор. Одговара буквално на сѐ, а со него нема шанси да останете незабележани.

LET'S PARADE на Swatch може да го најдете во продавниците на „Божиновски часовници и накит“, како и нивната веб-страница, по цена од 8.300 денари.

* ПР - објава

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: