Часовник на неделата: SKIN IRONY BRONZE За оние со стил

Часовник на неделата: SKIN IRONY BRONZE За оние со стил

Објавена во: После „Школо“ // PR

Унисекс часовник кој стои добро на секоја рака

Овој часовник прави да бидете забележани со секоја модна комбинација.

Едноставно мора да го имате, а во моментов е по цена од 12.600 денари.

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски или на нивната он лајн веб страна.

*ПР објава


Објавена во: После „Школо“ // PR

Можеби ќе ве интересира: