„Чоколаден на мајка“: Нора Шакири објави преслатка фотографија од синот Ијан

„Чоколаден на мајка“: Нора Шакири објави преслатка фотографија од синот Ијан

Објавена во: Совети // Семејство

Водителката и новинарка Нора Шакири често споделува фотографии со синчето Ијан на својот Инстаграм профил. Очигледно е дека времето кое го поминуваат заедно е полно со смеа и многу љубов, но и по некоја беља.

Неодамна, Нора постави една фотографија на која Ијан место да јаде, целиот крем од лепчето го размачкал на себе, а овој пресладок момент Нора го сподели со своите следбеници.

Син, напиша таа под фотографијата.

Инаку трииполгодишниот Ијан е прво дете на Нора од бракот со Марко, и нејзина најголема љубов. 

Фото:инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: