Денес е симбол за сексапил: Како изгледала Јелена Карлеуша како дете?

Денес е симбол за сексапил: Како изгледала Јелена Карлеуша како дете?

Исплива стара фотографија од популарната пејачка...

Пејачката Јелена Карлеуша е една од најпопуларните на Балканот, а со своите модни комбинации и изјави секогаш го привлекува вниманието на јавноста. Познато е и тоа дкеа таа беше многу поврзана со нејзината мајка Дивна, по чија смрт помина низ неверојатно тежок период.

Иако Јелена секогаш објавува на социјалните мрежи нови фотографии, своевремено исплива и една која е постара од сите... Изгледа дека на неа Карлеуша има само една година, бидејќи дува една свеќичка на роденденската торта што е пред неа.

Пејачката е во прегратката на својата мајка, а мора да признаеме дека била навистина преслатка како дете.


фото: Инстаграм 

Можеби ќе ве интересира: