Денес не личат на себе: Како изгледале пред повеќе од 5 години девојките од „Хјурикејн“?

Денес не личат на себе: Како изгледале пред повеќе од 5 години девојките од „Хјурикејн“?

Членовите на популарната група „Хјурикејн“, за кои денеска постојано се шпекулира дека се пред распаѓање, пред неколку години изгледале сосема поинаку.

Тие со брзина на светлината ја освоија регионалната публика и станаа еден од најпопуларните бендови.

За убавината на Сања Вучиќ, Ивана Николиќ и Ксенија Кнежевиќ се пишува скоро секој ден, а малкумина се сеќаваат како изгледале порано.

Сања Вучиќ изгледала како панкерка, со пирсинг на усните и се шминкала во „мрачен“ стил.

Ќерката на Ненад Кнежевиќ Кнез, Ксенија, се нема променето многу. Таа имала руса коса уште од средно училиште, а по оваа фотка може да се заклучи дека нејзината убавина е безвременска.

Ивана Николиќ дефинитивно се има најмногу променето. Покрај бојата на косата, се чини дека направила и некои пластични операции на себе, а еве како изгледала порано.

извор: GLOSSY

Можеби ќе ве интересира: