ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде апсолутно незаинтересиран за партнерот

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде апсолутно незаинтересиран за партнерот

Овен

Денес ќе имате лоша комуникација со луѓето околу вас. Уживате во стабилната врска. Не забележувате дека партнерот не е во потполност отворен кон вас.

Бик

Ве очекува кратко патување. Иако ќе се борите за своите цели, нема да успеете да ги реализирате целосно. Прилично сте тврдоглави и непопустливи. На партнерот не му е до карање и свесно ви попушта.

Близнаци

Ве очекува прилив на пари. Мечтаете за врска. Се надевате дека симпатијата ќе ве изненади и ќе ве повика на состанок.

Рак

Ве очекуваат потешкотии за кои мислите дека лесно ќе се решат. Прилично сте посесивни кон партнерот. Тој знае да крие дека комуницира со други луѓе.

Лав

Покрај тоа што сте многу упорни, дури и тврдоглави, нема да успеете да ги решите сите проблеми. Незадоволни сте од врската и имате лоша комуникација со партнерот. Избегнувате средба, бидејќи не се грижите за него.

Девица

Ве очекуваат многу проблеми, кои нема да успеете да ги решите веднаш. Не сте расположени за дружење, но партнерот се труди да ви го поправи расположението и да ве опушти.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: