ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде склон кон кавги

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде склон кон кавги

Објавена во: Must have, Дневен хороскоп

Вага

Промените на почетокот ви паѓаат тешко, но потоа ќе ги прифатите лесно. Вечерните часови се поволни за нови познанства. Ве очекува фаза во која ќе имате можност за почеток на нова врска.

Шкорпија

Може да очекува поддршка од вашите пријатели. Генерално може да имате среќа. Ве очекува понуда за врска без обврски, но сега не сте подготвени за тоа. Сакате сериозна врска, а не авантура.

Стрелец 

Ќе успеете да ги остварите промените кои ги имавте во план. Пред вас е поволен период за работа. Можно е да не сте сигурни дали и верувате на личноста која ја сакате. Може да очекувате на разрешувања на љубовно поле.

Јарец

Во текот на денешниот ден ќе бидете склони кон некои проблеми и кавги. Подготвени сте на саканата личност да и ги покажете своите искрени чувства и да се посветите на стабилизирање на вашиот емотивен однос.

Водолија 

Немате доволно доверба во некој близок пријател. Пред вас се можности за промени. Посветени сте на својот партнер и нема наговестување дека ќе имате поголеми проблеми со него.

Риби

Ви доаѓа значително подобрување на финансиите. Ве очекува период во кој ќе имате нови понуди и можности. Доколку имате некои проблеми со љубомората во наредниот период би можело истата да порасне.Претходна страна  

Објавена во: Must have, Дневен хороскоп

Можеби ќе ве интересира: